Mokyklinės kuprinės berniukams bei jų išskirtiniai bruožai

Mokyklinės kuprinės berniukams kartais kainuoja mažiau, nei kuprinės mergaitėms. Nors berniukams išvaizda ir stilius, dažniausiai, nėra toks svarbus kaip mergaitėms ir kuprinė skirta tik atlikti savo tiesioginę funkciją ir ne visada tarnauja kaip papildoma stiliaus dalis, tačiau vis tiek tokios kuprinės turi savo išskirtiniu bruožus. Pirmiausia, jos nėra tokių ryškių spalvų, kaip mergaičių, dažniausiai vyrauja tamsios spalvos. Taip pat jos turi mažiau paveikslėlių ar kitokių dekoro elementų, aišku, jaunesni berniukai dar renkasi kuprines su savo mėgstamų filmukų personažų veikėjais, tačiau tai daro tikrai ne visi. Daug dažniau berniukų kuprinės būna susiję su sportu, kadangi šia sritimi dauguma jų labiausiai domisi bei neretai stengiasi lygiuotis į mėgstamus sportininkus, o ir šiaip daugumos berniukų laisvalaikio užsiėmimai yra labai aktyvūs, net jeigu jie profesionaliai nesportuoja.

mokyklinės kuprinės berniukams

Rinktis kuprinę su viena ar dviem petnešom?

Nors dažniausiai mokyklinės kuprinės berniukams būna įprasto stiliaus su dviem petnešom, tačiau galime pamatyti ir su viena. Tokios kuprinės kartais gali suvilioti savo išskirtinumu, tačiau kuris pasirinkimas būtų geresnis. Specialistai vienareikšmiškai sutaria, kad reikėtų rinktis kuprinę su dviem petnešom, kadangi būtent tai užtikrina tolygų svorio paskirstymą stuburui bei apsaugo sveikatą. O to nepaisymas, ypač jauname amžiuje, gali turėti labai rimtų pasekmių vėliau. Kadangi nešiojant kuprinę daugumos vaikų stuburas dar nėra toks tvirtas ir taip susiformavęs, kaip suaugusio žmogaus. o kuprinė su viena petneša svorio nepaskirstytų taip tolygiai, todėl ilgai nešiojant tokią kuprinę jis gali iškrypti.

mokyklinės kuprinės berniukams

Kur turėtų būti perkamos mokyklinės kuprinės berniukams

Kadangi specializuotų kuprinių parduotuvių, dažniausiai, nepastebime tiek daug, tad, greičiausiai, reikės rinktis tarp pirkimo internetu arba įprastose parduotuvėse. Aišku, geri yra abu variantai, tačiau svarbu paminėti, kad internete galima per sąlyginai trumpą laiką apžiūrėti daugybės pardavėjų pasiūlymus bei taip palyginti jų siūlomą asortimentą ir kainas, kas leidžia rinktis iš platesnio spektro, o kartais tai gali netgi padėti sutaupyti pinigų. Apsiperkant įprastoje parduotuvėje tai padaryti būtų sunkiau. Be to, perkant internetu galima sutaupyti ir nemažai laiko, kadangi niekur nereikia išeiti iš namų, jog išsirinktumėte patinkančią kuprinę.

mokyklinės kuprinės berniukams