Šiomis dienomis ko gero kas antras miestietis turi nuosavą automobilį arba bent jau vairuotojo teises. Didelė dalis jaunimo vos sulaukę aštuoniolikos metų skuba mokytis vairavimo teorijos ir laikytis vairavimo egzaminų. Tai yra tiktai ne nuostabu – teisių turėjimas leidžia kur kas efektyviau planuotis savo laiką ir nuveikti daug daugiau darbų. Visgi, išsilaikius teises ateina tas laikas, kai reikia rinktis savo pirmąjį automobilį. Daugelis ieško tokio, kuris būtų kompaktiškas ir nedidelis, kad būtų kuo lengviau ir patogiau jį vairuoti. Kia Picanto yra būtent toks – tai tobulas pasirinkimas tiems, kurie neseniai gavo teisę vairuoti.

 

Kia Picanto yra labai kompaktiško, mažo dydžio automobilis. Su juo ypač lengva parkuotis ir važinėti siauromis miesto bei kiemų gatvelėmis. Automobiliui reikia labai mažai kuro sąnaudų, tad jis yra ekonomiškas, o tai ypač aktualu tiems, kurie nenori daug išlaidauti ant savo pirmojo automobilio. Svarbu pabrėžti, kad šis automobilis taip pat puikiai tiks ir vyresnio amžiaus žmonėms, kuriems reikia patogios ir nedidelės transporto priemonės tam, kad galėtų lengvai atlikti savo kasdienius darbus. Kia Picanto yra ypač stilingo dizaino – automobilis yra elegantiškas ir žavingas. Taip pat, Kia Picanto sėdynės yra labai patogios, o tai yra aktualu tiems, kurie daug laiko praleidžia už vairo.

Kia Picanto – https://kia.amotors.lt/