Kartonas jau labai daug metų yra labai plačiai naudojamas įvairiose industrijose. Dažniausiai jis naudojamas įvairių prekių bei siuntinių pakavimui. Pastaruoju metu ypač populiariu tapo gofruotas kartonas, kuris yra kelis kartus patvaresnis už įprastą. Aukšta gofruoto kartono kokybė padeda apsaugoti supakuotus produktus nuo neigiamo drėgmės poveikio bei padeda išsaugoti prekinę išvaizdą. Būtent todėl, iš šios medžiagos dažnai gaminamos kartoninės dėžės.

 

Kartoninės dėžės mūsų laikais yra naudojamos skirtingoms reikmėms. Žmonės jas naudoja namuose įvairių daiktų saugojimui ar siuntinukų siuntimui. Įmonės jas taip pat naudoja įvairių prekių pervežimui. Kartonas yra labai patvarus, tad padeda išsaugoti supakuotų daiktų kokybę.

 

Namuose žmonės mėgsta kartonines dėžes naudoti tuomet, kai kraustosi iš vienos gyvenamosios vietos į kitą. Dėžės padeda kur kas paprasčiau persivežti tiek smulkius, tiek didesnius daiktus. Dėžėse daiktai yra saugūs ir šeimininkai gali būti ramūs, kad daiktams nieko nenutiks kelionės metu. Taip pat, žmonės dažnai mažas dėžutes panaudoja smulkių daiktų saugojimui namie.

 

Įmonės kartonines dėžes naudoja skirtingiems dalykams. Dažniausiai jos yra reikalingos prekių pervežimui nuo uosto iki sandėlio. Vėliau, gautos prekės yra pakuojamos į mažesnes dėžutes, kurios jau keliauja pas klientus. Taip pat, dažnai dėžės įmonėse būna apklijuojamos logotipais arba papuošiamos taip, kad atrodytų kuo patraukliau klientui.