Ilgalaikė automobilių nuoma Vilniuje yra puikus pasirinkimas norintiems vairuoti naują automobilį, tačiau siekiantiems neišleisti didelės pinigų, kaip kad tektų jį perkant.

Tai taip pat yra tinkamas variantas norintiems vairuoti automobilį laikinai, tai yra, nuo vieno mėnesio iki kelerių metų. Ir nors automobilio nuomos idėja gali skambėti itin patraukliai, pats nuomos procesas gali kelti ir tam tikrų sunkumų.

Jei planuojate išsinuomoti automobilį Vilniuje, šiame straipsnyje sužinosite, kokios dažniausiai pasitaikančios ilgalaikės automobilių nuomos klaidos:

Nesigilinimas į sutartį. Kaip ir įsigijant bet kokį produktą ar paslaugą, taip ir nuomojantis automobilį, svarbu prieš tai išnagrinėti sutarties sąlygas. Taip pat – galimas baudas bei jų dydžius už tam tikrų nuostatų pažeidimą.

Neapskaičiavimas. Svarbu įvertinti ne tik mėnesinės įmokos dydį, bet visos nuomos kainą. Ar galite sau tai leisti?

Nesirinkimas ir nelyginimas. Nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad tam tikras automobilis yra itin tinkamas jums, naudinga savo pasirinkimą palyginti su kitais pasiūlymais.

Savo poreikių neįvertinimas. Prieš nuomojantis automobilį, vertėtų įsivertinti, kokios transporto priemonės jums reikia, kiek daug planuojate važinėti. Kitu atveju, už viršytą kilometražą gali tekti papildomai susimokėti, o išsirinktas automobilis gali neatitikti lūkesčių.

Nuomos laiko neįvertinimas. Įprastinis nuomos laikas siekia nuo mėnesio iki kelerių metų. Apsvarstykite, kiek laiko planuojate vairuoti išsirinktą automobilį. Būkite tikri, kad išsirinkote ne per trumpam ir ne per ilgam laikotarpiui. Tai svarbu dėl to, kad nuomos nutraukimas gali kainuoti, o per ilgas automobilio naudojimas gali būti finansiškai nenaudingas.

Nepatikimo paslaugų tiekėjo pasirinkimas. Ilgalaikė automobilių nuoma Vilniuje siūloma įvairių tiekėjų. Būkite atidūs, kad pasirinktumėte patikimą nuomos įmonę, su kuria sudarote nuomos sutartį.

Automobilio netikrinimas. Prieš pasirašant nuomos sutartį, labai svarbu patikrinti automobilio veikimą. Įsivertinkite, ar jis išties jums tinkamas, ar jo būklė tokia, kaip pateikia nuomos įmonė.

Nesirūpinimas automobiliu. Gali susidaryti įspūdis, jog išsinuomojus automobilį nesate atsakingi už jo būklę. Tačiau nors nesate visateisis automobilio savininkas, o mechaniniai gedimai yra tvarkomi nuomos įmonės, automobilio pažeidimai gali sukelti nemenkų finansinių nuostolių.